Pomalý hrnec CrockPot 4,7l SCCPRC507B

Pomalý hrnec CrockPot 4,7l SCCPRC507B

Pomalý hrnec CrockPot 4,7l SCCPRC507B
Cena: 1 990 Kč
bez DPH: 1 645 Kč
Dostupnost: skladem 1 ks
Výrobce: Crockpot

S pomalým hrncem CrockPot již nebudete muset u vaření zdlouhavě postávat. Pracovat totiž bude automaticky za vás. Má objem 4,7 litrů a najednou zvládne připravit oběd i pro čtyřčlennou rodinu. Díky digitálnímu displeji budete mít neustále přehled o času zbývajícím do konce přípravy.

Detailní popis produktu

Pro výraznější chuť vašich jídel

Jídla připravená metodou pomalého vaření si zachovávají plnou a výraznou chuť i při použití malého množství soli a koření. Díky tomu, že není potřeba pracovat s tukem, budou navíc vaše výsledné pokrmy zdravější. Pomalý hrnec se proto hodí pro všechny příznivce zdravého životního stylu. Své uplatnění najde nejen v domácnosti, ale i jako pomocník na chatě či chalupě.

Keramickou nádobu lze snadno vyjmout

Celý přístroj se dohromady skládá ze 3 částí - základní jednotky s topením, vyjímatelné keramické nádoby a skleněné poklice s úchytem. Samotnou nádobu přitom můžete bez obav umístit do klasické nebo mikrovlnné trouby. Rovněž vám skvěle poslouží pro servírování pokrmů a jejich uchování v chladničce.

Nastavte si dobu vaření

Prostřednictvím digitálního časového spínače si můžete jednoduše nastavit dobu vaření. Na předním displeji se vám poté bude zobrazovat zbývající čas do konce přípravy.

Jednoduchá a rychlá údržba

Vyjímatelnou nádobu a skleněnou poklici můžete mýt teplou vodou a saponátem, nebo je bez obav umístit do myčky nádobí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomalé hrnce
Záruka: 2 roky
Počet porcí jídla: 5
Objem: 4,7 l
Časovač: ano
Přepínač výkonu: 2 vaření + udržování teploty
Materiál nádoby / poklice: kamenina / sklo
Varná nádoba na sporák: ne
Varná nádoba / poklice do trouby: ano/ ne
Příkon: max. 220 W
Rozměry š x v x h: 370 x 240 x 320 mm
Hmotnost: 5,2 kg
Barva: černá

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png