Ruční šlehač Tefal Prep'Mix+ HT462138

Ruční šlehač Tefal Prep'Mix+ HT462138

Ruční šlehač Tefal Prep'Mix+ HT462138
Cena: 1 349 Kč
bez DPH: 1 115 Kč
Dostupnost: Běžně skladem do 3-5 dnů
Výrobce: Tefal

Ruční šlehač Tefal Prep'Mix+ HT462138

Váš nepostradatelný pomocník v kuchyni

Ruční mixér Tefal Prep'Mix je navržen pro uspokojení všech vašich potřeb v kuchyni. Dává vám tak na dosah ruky robustní a všestranný výkon. Vysoce výkonný elektrický mixér s motorem o příkonu 500 W, který zajistí skvělé výsledky u lehké i těžké přípravy. Objevte ruční mixér, který vám dá na dosah nekonečné možnosti díky šlehacím metlám a hnětacím hákům z vysoce kvalitní nerezové oceli pro dokonalé mixování - od perfektní šlehačky po vynikající těsto na pizzu a všechno ostatní.

Základní vlastnosti

  • 500W
  • 5 nastavení rychlosti
  • Dvě sady metel a tyčový nástavec z vysoce kvalitní nerezové oceli
  • Pulsní spínač pro okamžitý maximální výkon
  • Příslušenství lze mýt v myčce nádobí
Těžké a lehké směsi

Těžké a lehké směsi

Váš nový spojenec v kuchyni má vysoký výkon pro všechny vaše pekařské potřeby a snadno se postará o lehké i hutné směsi.


Výkonný motor o příkonu 500W

Výkonný motor o příkonu 500W

Výjimečný výkon na dosah ruky díky vysoce výkonnému motoru o příkonu 500 W, který zajistí dobré výsledky, a to i u hutnějších těst.


5 rychlostí

5 rychlostí a funkce Turbo

Tento produkt je navržený tak, aby splňoval všechny vaše potřeby při pečení. Má 5 rychlostí a nastavení Turbo a poradí si s širokou řadou receptů.


2 šlehací metly

Nerezové šlehací metly

Mixujte a šlehejte do dokonalosti s vysoce výkonnými šlehacími metlami z nerezu pro dokonale ušlehané bílky, šlehačku, dortové těsto, majonézu a další lehké směsi.


2 hnětací háky

Nerezové háky na těsto

Nerezové háky na těsto jsou určeny na těsta na pečivo, chléb, pizzu a další a poskytují robustní a efektivní výkon při zpracování hutných těst.


Tyčový nástavec pro mixování

Tyčový nástavec pro mixování

Ponorné mixování v nejlepší formě - pro lahodné polévky, pyré a další pokrmy rozmixované do dokonalosti - s jednorychlostním nástavcem pro ruční mixování v odolném nerezovém provedení. 


Pohodlné a snadné používání

Pohodlné a snadné používání

Pohodlný ruční mixér, který je ideální pro snadné každodenní pečení. Má stabilní odkládací polohu, která zajistí snadné pečení a čistou kuchyňskou linku.


Pohodlné

Každodenní praktičnost

Nástavce lze mýt v myčce, takže bude pečení snadné každý den.


10 let opravitelnosti

Opravitelnost 10 let

Kdykoliv, během 10 let od výroby tohoto produktu, Vám zajistíme náhradní díl nebo zařídíme opravu.


 

Specifikace

Ruční mixér Tefal Prep'Mix: Kuchyňský mixér pro všestrannými výsledky

Domácímu pečení se nic nevyrovná, ať už jde o lahodné chutě nebo čiré potěšení při sledování toho, jak si vaši přátelé a rodina pochutnávají na vašich čerstvě upečených dobrotách. Značka Tefal nyní nabízí ideálního společníka pro dokonalé pečení na dosah ruky: ruční mixér Tefal Prep'Mix. Tento všestranný kuchyňský mixér vám dává na dosah ruky nekonečné možnosti. Je to mixér s vysoce výkonným motorem o příkonu 500 W. Dvě nerezové šlehací metly zajistí lehkou přípravu surovin, až už mixováním či šleháním k dokonalosti, a dva nerezové hnětací háky si poradí s hutnými těsty. Navíc je součástí odolný nerezový nástavec ruční mixování s vynikající funkcí ponorného mixéru. Objevte ruční mixování, které už nemůže být jednodušší díky 5 rychlostem a nastavení Turbo. Výkon je doplněn chytrým designem s ergonomickou a strukturovanou rukojetí a stabilní odkládací polohou, která zajistí čistou kuchyňskou linku, a s odnímatelnými díly vhodnými pro mytí v myčce pro jedinečnou každodenní praktičnost.

Technické parametry

Příkon šlehače: 500 W
 
Počet rychlostí: 5
 
Pulzní spínač: ano
 
Funkce, příslušenství: mixování, šlehání, hnětení, nádoba (odměrka)

Rozměry produktu

Šířka: 9 cm
 
Výška: 15 cm
 
Hloubka: 20.5 cm
 
Hmotnost: 1.643 kg

Rozměry balíku

Šířka: 14.4 cm
 
Výška: 27 cm
 
Hloubka: 21.4 cm
 
Hmotnost: 2.031 kg

Soubory ke stažení

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png