Stolní mixér Oster Versa OBL104

Akce Výprodej 55 % sleva Doprava zdarma
Stolní mixér Oster Versa OBL104

Stolní mixér Oster Versa OBL104

Stolní mixér Oster Versa OBL104X-01
Staženo z prodeje
Výrobce: Oster

Mixér Oster Versa je perfektní kombinací skvělého výkonu, vysokých otáček a maximální přesnosti pro přípravu čerstvé a zdravé stravy. Připravíte s ním nejen lahodné smoothie ale i horké polévky, omáčky, pomazánky nebo arašídové máslo. Nezastaví se před ničím.

Detailní popis produktu

Mixér Oster Versa je perfektní kombinací výkonu, vysokých otáček a přesnosti pro přípravu čerstvé a zdravé stravy.

Nekompromisní výkon

Díky speciální a extrémně robustní konstrukci All-Metal Drive z nerezové oceli a síle 1 400 W motoru s 28 000 otáčkami za minutu si Oster Versa skvěle poradí s jakýmkoliv úkolem. Nabízí nekompromisní výkon s perfektními výsledky.

Všestranné využití

Oster Versa umožňuje mixovat ovoce a zeleninu vcelku, je opatřen příslušenstvím k rychlému mixování hustých nebo zmrazených přísad. Ať už chcete dosáhnout smetanové omáčky, krémové polévky, smoothies, nebo drcení ledu na koktejly, s Oster Versa vždy dostanete sílu a přesnost, kterou potřebujete.

Naprogramovaná nastavení

  • Smoothie - slouží k přípravě koktejlů, proteinových nápojů a směsí, zdravých ovocných a zeleninových nápojů, ledové tříště atp.
  • Soup - rychlost mixování u tohoto nastavení zahřeje ingredience na teplotu přibližně 80° C. Díky tomu budete moci ze syrových ingrediencí připravovat lahodné, čerstvé a horké polévky.
  • Dip - Toto nastavení použijte k přípravě pesta, hummusu, pomazánek (jako je např. arašídové máslo, čokoládové či lískooříškové pomazánky) atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní mixéry a smoothie
Záruka: 7 let
Příkon: max. 1 400 W
Rozměry š x v x h: 235 mm x 450 mm x 215 mm
Hmotnost: 6,1 kg
Barva: černá
BPA free: ano
Otáčky: max. 28 000/min.
Regulace otáček: plynulá
Mixovací čepele: 6 břitů z nerezové oceli
Programovatelná nastavení: smoothie / polévka / dip
Pulzace: ano
Objem nádoby: 1,9 l

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png