Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Comfort Style TN6040F4

Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Comfort Style TN6040F4

Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Comfort Style TN6040F4
Cena: 1 399 Kč
bez DPH: 1 156 Kč
Dostupnost: skladem 2 ks
Výrobce: Rowenta

Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Comfort Style TN6040F4

Zatřihuje, tvaruje a holí s maximálním pohodlím

Se zastřihovačem vousů Rowenta Forever Sharp Comfort Style budou vaše vousy vypadat každý den stejně elegantně. Všestranný a voděodolný nástroj 3v1 pro zastřihování, tvarování a holení na vousy i tělo. Jeho samoostřicí čepele nemusíte nikdy měnit - zajišťují vynikající účinnost a přesné zastřižení jedním tahem. Doplněk pro pohodlné holení, který je součástí tohoto zastřihovače, zároveň poskytuje větší ochranu a snižuje riziko podráždění pokožky. Je dokonale přizpůsobený i na nejhustší vousy a výdrž baterie činí až 2 měsíce bez dobíjení, tedy jasná volba pro stylové vousy. Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek, takže nehrozí podráždění kůže.

Základní vlastnosti

 • Výkonný motor s 8 000 otáčkami za minutu zajistí snadné zastřižení jedním tahem
 • 5 hřebenových nástavců pro různé potřeby
 • Nerezové břity s titanovým povrchem budou stále ostré
 • Nástavec na úpravu chloupků na těle
 • 120minutová výdrž a rychlonabíjení za 4 minuty

BŘITY FOREVER SHARP

BŘITY FOREVER SHARP

Vysoce kvalitní nerezové břity s titanovým povrchem není nutné nikdy vyměňovat. Tento povrch chrání původní vysokou ostrost čepele, neboť je třikrát tvrdší než nerezová ocel.


ZASTŘIHOVAČ VOUSŮ 3V1

ZASTŘIHOVAČ VOUSŮ 3V1

Všestranný zastřihovač dokáže zastřihovat, tvarovat i holit* pro dokonalou úpravu podle vašeho přání. Dodává se s pěti hřebenovými nástavci (1, 2, 3, 5, 6 mm) vhodnými pro všechny typy vousů - i ty hustší. * Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek, takže nehrozí podráždění kůže.


SNADNÉ ZASTŘIŽENÍ

SNADNÉ ZASTŘIŽENÍ

5 hřebenových nástavců pro dokonalé zastřižení vousů o jakékoli délce (1-2-3-5-6 mm): pro upravené krátké vousy, třídenní upravené strniště nebo dokonce 10denní husté vousy.


PŘESNÉ TVAROVÁNÍ

PŘESNÉ TVAROVÁNÍ

Speciálně zkonstruovaná profilovaná čepel, která zajistí precizní tvarování i na těžko dostupných místech. Oboustranná čepel nabízí výbornou viditelnost a dokonalou kontrolu.


DOKONALÉ OHOLENÍ

DOKONALÉ OHOLENÍ

Oboustranná čepel pro blízký kontakt s kůží. Nedráždí pokožku, protože neholí tak dohladka jako klasický holicí strojek. Hladká čepel a zaoblené okraje jsou zárukou dokonalého pohodlí. Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek.


VYNIKAJÍCÍ VÝKON

VYNIKAJÍCÍ VÝKON

Zvláště silný motor (8000 otáček/minutu) zajišťuje dokonalé a snadné zastřižení jedním tahem.


OPTIMÁLNÍ ŠETRNOST K POKOŽCE

OPTIMÁLNÍ ŠETRNOST K POKOŽCE

Doplněk pro pohodlné holení chrání pokožku a usnadňuje holení vousů i těla* díky optimální účinnosti a pohodlnějšímu skluzu, který zmírňuje riziko pořezání a podráždění pokožky. *Není určeno pro citlivou oblast třísel a podpaží.


ČEPELE NAVRŽENÉ S ŽIVOTNOSTÍ PO DOBU 15 LET

ČEPELE NAVRŽENÉ S ŽIVOTNOSTÍ PO DOBU 15 LET

Ve společnosti Rowenta věříme, že na každém stylu záleží, a věnujeme zvláštní pozornost designu našich produktů. Proto jsou naše čepele vyrobeny s životností po dobu 15 let* pro příjemnou zkušenost při zastřihování. *Interní test odolnosti čepele podle protokolu Groupe SEB u 30 produktů, 2020.


DLOUHÁ PROVOZNÍ VÝDRŽ

DLOUHÁ PROVOZNÍ VÝDRŽ

Lithium-iontová baterie s dlouhou výdrží pro 120 minut autonomie, což znamená 2 měsíce* bezstarostného zastřihování bez nutnosti dobíjení. * Při 5minutovém holení třikrát týdně.


RYCHLÉ DOBITÍ BATERIE

 

Specifikace

ZASTŘIHOVAČ VOUSŮ ROWENTA FOREVER SHARP COMFORT STYLE

Perfektně zastřižené vousy vyžadují ostré čepele, a proto jsou čepele zastřihovače vousů Forever Sharp Comfort samoostřicí a 100% nerezové s titanovým povrchem, takže je nikdy nemusíte měnit. Tento všestranný pánský zastřihovač 3v1 vám umožní zastřihovat, tvarovat a holit* pro perfektní styling den za dnem, u jakékoli délky vousů, a to díky pěti doplňkovým hřebenovým nástavcům (1-2-3-5-6 mm). Doplněk pro pohodlné holení zajišťuje vylepšený skluz strojku pro ještě nižší riziko podráždění, proto se skvěle hodí na obličej i tělo**. Nabízí přesné zastřižení jedním tahem, vynikající výdrž baterie až 120 minut a také funkci rychlého dobití za 90 minut, takže se na něj můžete spolehnout! Tento zastřihovač je moderní, ergonomický a kompaktní, 100% voděodolný, takže se skvěle hodí pro použití ve sprše, a je vybaven prostiskluzovou rukojetí pro snadnější manipulaci i v mokrých podmínkách. * Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek, takže nehrozí podráždění kůže. ** Není určeno pro citlivou oblast třísel a podpaží

 • Praktická funkce rychlého dobití za 4 minuty vám poskytne dostatek energie pro kompletní zastřižení
 • Samoostřící nerezové čepele s titanovým povrchem
 • Výkonný motor: až 8000 otáček/min.
 • Pět různých nástavců
 • Počet nastavení střihu: 6
 • Omyvatelné nástavce
 • Voděodolný: i pro mokré použití ve sprše
 • LED indikátor nabíjení
 • Doba provozu až 120 min. na jedno nabití
 • Délka nabíjení: 90 min.

Technické parametry

Typ zastřihovače: zastřihovač vlasů, zastřihovač vousů, tělový zastřihovač
 
Materiál stříhacích nožů: titan
 
Použití a údržba: voděodolný
Samoostřící nože: ano
 
Počet nástavců v balení: 7
 
Zdroj energie: aku (Li-ion)
 
Doba provozu: 120 min
 
Doba nabíjení: 1.5 hod.
 
Cestovní pouzdro: ano

Rozměry produktu

Šířka: 3.5 cm
 
Výška: 3.5 cm
 
Hloubka: 15.5 cm
 
Hmotnost: 0.175 kg

Rozměry balíku

Šířka: 15.5 cm
 
Výška: 8 cm
 
Hloubka: 22.8 cm
 
Hmotnost: 0.46 kg

Soubory ke stažení

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png