B2B, Velkoobchod, Opraváři

Jste mechanik nebo společnost? Tak jste na správné adrese!

Máte zájem pravidelně odebírat naše produkty za příznivé ceny? Jste šikovní mechanici, které baví opravovat nebo Vás dokonce tato činnost živí, ale ceny za díly jsou pro Vás příliš vysoké? Jste společnost, která chce zákazníkovi nabídnout originální přislušenství a dostat se tak před konkurenci? Ať už je Vaše situace jakákoliv, tak s námi se vždy dohodnete.

Máme vlastní propracovaný systém a skvělý zákaznický servis.

Začátkem roku 2020 jsme vytvořili systém šitý na míru každému zákazníkovi, ať už je velký nebo malý. Po přihlášení uvidíte slevy, které jsou individuálně nastaveny Vašim potřebám a požadavkům.

Nenašli jste produkt, který potřebujete? Nevíte, který náhradní díl nebo příslušenství je vhodné pro konkrétní spotřebič? Žádný problém! Máme výborný zákaznický servis. Stačí nám napsat a během pár minut Váš vysněný produkt přistane na webu nebo Vás na něj odkážeme. Jsme tu stále pro Vás, ať už online, na e-mailu nebo telefonu.

Zaujali jsme Vás ? Tak nás kontaktujte! Jsme tu vždy pro Vás, již přes 20 let.

Kontakty pro budoucí partnery:

Telefon: 604 653 437

E-mail: info(na)aboutel(tecka)cz

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png