Nadstandartní záruky a služby

Vážení zákazníci,

Náš tým je složený ze skutečných elektrospecialistů - servisních techniků, kteří toto řemeslo dělají přes dvacet let. Všechno prodávané zboží známe doslova skrz na skrz a jsme tak schopni vždy poradit. Zároveň se zaručujeme za kvalitu těchto výrobků, proto u většiny garantujeme až deset let opravitelnosti a na vybrané spotřebiče dáváme nadstandartní záruku 3-5 let.

Při nákupu nad 1500 Kč poskytujeme dopravu zdarma!*

Jsme společnost se sídlem a provozovnou v Liberci. Spotřebiče, náhradní díly a příslušenství zasíláme celorepublikově a na Slovensko. V rámci Liberce a okolí máme dopravu na velké spotřebiče a odvoz starého spotřebiče zdarma. Na většinu z nich i instalaci zdarma.

Pojďme se podívat, které nadstandartní služby zdarma poskytujeme:

Nadstandartní doba záruky

Takto označený produkt má nadstandartní záruku. Ze zákona máte záruku na dva roky. My dáváme navíc 1-3 roky zcela zdarma.***

Doprava zdarma

Takto označený produkt má dopravu zcela zdarma.


Instalace Liberec zdarma

Takto označený produkt Vám v Liberci a okolí Vám přivezeme, odborně nainstalujeme**, a odvezeme starý spotřebič. A to celé zdarma!

Doprava Liberec zdarma

Takto označený produkt má v Liberci a okolí dopravu zcela zdarma. Odborná instalace za poplatek podle našeho ceníku.

*Nevztahuje se na určité velké spotřebiče (bez štítku doprava zdarma) přepravované službou TopTrans a při přepravě do jiných zemí než ČR. 

**Instalací se rozumí standartní zapojení k předem připraveným přívodům elektrické či vodní energie (případně odpadu nebo plynové přípojce). V případě instalace vestavných spotřebičů a jiných nadstandartních úkonů (instalace volně stojící myčky pod linku se sundáním horní desky, prodloužení hadic, apod.), Vám budeme účtovat vícepráci podle našeho ceníku.

***Podmínky pro nadstandartní záruky naleznete zde -  Podmínky nadstandartních záruk 

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png