Společnost M+M sevis pračky se změnila! Nyní jsme ABOUTEL!

Proč se společnost M+M sevis pračky změnila? Její jméno totiž vystihovalo pouze malou část toho, co jsme a co našim zákazníkům poskytujeme. Naše společnost vznikla již v roce 2000. Na úplném začátku stáli jen dva mechanici, kteří se zaměřovali pouze na pračky. Po 21 letech na trhu jsme se rozrostli na firmu s mnoha zaměstnanci spolupracující s mezinárodními společnostmi. Již dlouho jsme však nebyli s názvem i prezentací firmy spokojeni, dospěli jsme zkrátka do bodu, kdy to takhle dál nešlo a výsledkem byl tento zásadní, nutný a pro každou firmu velmi těžký krok. Nejsme již pouze servis, ale i prodej, odborné konzultace, podpora zákazníkům, profesionální mentorství a poradenství při výběru zboží. Kdo jiný má největší přehled o kvalitě výrobků než ten, kdo je zároveň i opravuje a zná tak každý jejich šroubek? Na rozdíl od konkurence nejsme pouze prodejci, ale i odborníci, technici v elektrooboru a specialisti na kompletní služby – nikdy Vás v tom nenecháme a vše zařídíme. Sortiment jsme rozšířili na elektroniku, domácí potřeby, drogerii, osvětlení, kávu, vánoční zboží a mnohé další pro vás chystáme.

A co ABOUTEL znamená?

Je to vše o elektronice, elektru, elektrospotřebičích a především o elánu, který nás naplňuje vždy, když pro Vás můžeme vykonávat služby.

A proč když to funguje?

Prostě a jednoduše to u nás celé funguje! Od poradenství, koupě, dodání zboží až po případnou reklamaci – vždy tu pro Vás jsme a vždy to bude fungovat. A když doma něco nefunguje? Tak to k nám jednoduše přineste a zas to bude fungovat!

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png