Výměna, vrácení nebo reklamace zboží

V případě, že Vám bude zboží doručeno poškozené, tak nás informujte, ihned po zjištění,  výhradně e-mailem na info(na)aboutel(tecka)cz. Vždy uveďte číslo Vaší objednávky a do přílohy přiložte fotografie poškozeného zboží, tak abychom ho mohli reklamovat u přepravce.

Při nákupu přes internetový obchod máte dle § 1829 občanského zákoníku jako spotřebitel právo od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu odstoupit. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, je povinen předat nebo zaslat zpět zboží ve lhůtě nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Zboží nám posílejte v původním obalu s vytisknutým formulářem pro vrácení zboží.

Zboží na výměnu (při objednání špatného náhradního dílu nebo spotřebiče) zasílejte zpět na naši adresu nepoužité, originálním obalu a s vytisklým formulářem pro vrácení zboží. Do formuláře pro vrácení zboží uveďte jakou výměnu požadujete. Pro identifikaci správného náhradního dílu nezapomeňte vyplnit údaje ze štítku spotřebiče. Zboží Vám bude následně vyměněno. V takovém případě již poštovné znovu neúčtujeme.

Zboží nesmí být použité nebo poškozené.

Zakoupené zboží, které chcete reklamovat, nám zašlete spolu s vytisknutým formulářem pro vrácení zboží.

Na vrácení peněz si vyhrazujeme 14 dní od přijetí zboží. Děkujeme za pochopení.

Více informací (v právnické mluvě) naleznete v obchodních podmínkách.

Adresa pro vrácení zboží:

ABOUTEL
Dvorská 476/14a,

Liberec 5, PSČ: 46005

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png