Čistička vzduchu Breville 360° Autosense BAP009X

Doprava zdarma
Čistička vzduchu Breville 360° Autosense BAP009X

Čistička vzduchu Breville 360° Autosense BAP009X

Čistička vzduchu Breville 360° Autosense BAP009X
Cena: 6 490 Kč
bez DPH: 5 364 Kč
Dostupnost: skladem 2 ks
Výrobce: Breville

Čistička vzduchu Breville 360° Autosense BAP009X

Inteligentní čistička vzduchu Breville 360° Autosense BAP009X dokáže detekovat kvalitu vzduchu pomocí dotykové obrazovky na světelném panelu. Automatický režim poté zachytí více alergenů. Zabudovaný systém 360° nasává vzduch ze všech směrů a shromažďuje nežádoucí prach.

Filtr 3v1 kombinuje předfiltruhlíkový filtr a HEPA filtr. Dojde tak k odstranění až 99,97 % znečišťujících látek ve vzduchu. Ionizátor pomáhá zachytit poletující částice a šetří tak životnost HEPA filtru.

Noční režim zajistí vypnutí všech světel na displeji a ztišení na pouhých 35 dBA pro klidnou noc.

Čističky vzduchu Breville jsou nástupcem úspěšné řady čističek Bionaire.

Testováno v nezávislém testu AHAM Verifide.

Detailní popis produktu

Zbavte se všudypřítomného prachu, pylů, roztočů, spórů plísní a nejrůznějších mikrobů poletujících v ovzduší. Za pomocí nejrozšířenějšího HEPA filtru, jenž dokáže zachytit 99,97 procent ultra jemných částic, v kombinaci s předfiltrem a  uhlíkovým filtrem, pro rozpuštění nečistot, získáte nepřekonatelného domácího pomocníka.  Díky tomu dojde k odstranění znečišťujících látek ve vzduchu, jako je prach, srst domácích mazlíčků, kouř, nežádoucí pachy, alergeny a částice o velikosti pouhých 0,3 mikronuIonizátor pomáhá zachytit poletující částice.

Funkce Autosense dokáže detekovat kvalitu vzduchu pomocí dotykové obrazovky na světelném panelu a pomocí světelného indikátoru tak informovat o stavu ovzduší v místnosti. Automatický režim poté zachytí více alergenů.  Zabudovaný systém 360° nasává vzduch ze všech směrů a shromažďuje nežádoucí prach.

Čistička vzduchu Breville 360° Autosense BAP009X má moderní design, který nezabere místo, přesto ovládne celý prostor. Díky tomu vyčistí až 342 m3 za hodinu, což znamená, že v místnosti o rozloze 28 m2 vymění vzduch téměř 5x. Filtrace pracuje ve 3 úrovních:

Fáze 1: Předfiltr zachytí hrubé nečistoty, čímž šetří HEPA filtr.

Fáze 2: Kvalitní HEPA filtr zachytí až 99,97% z nečistot přítomných ve vzduchu, čímž zajišťuje čistší vzduch, potažmo kvalitnější životní prostředí. Prachy, pyly, roztoči nemají šanci. Stává se tak obří úlevou pro alergiky nebo třeba milovníky zvířat. HEPA filtr vydrží až 12 měsíců při každodenním používání až 21 hodin denně.

Fáze 3: Aktivní uhlíkový filtr pohltí pachy mazlíčků, výpary a plyny z vaření, kouře, chemikálií a další nežádoucí zápachy.

V průběhu čistění je možné použít také ionizátor. Ten funguje tak, že uvolňuje záporné ionty, které pomáhají čistit vzduch. Vážou na sebe částečky, které se pak snadněji zachytí na filtru. Díky tomu je vzduch čistší a svěžejší.

Shrnutí:

 • Autosense – indikace kvality vzduchu v reálném čase
 • barevné kódování informuje o stupni kvality ovzduší – výborná, střední, špatná
 • funkce automatického režimu – čistička změní úroveň filtrace podle aktuálního množství zaznamenaných částic ve vzduchu
 • Filtr 3v1 - předfiltr, HEPA filtr, kvalitní uhlíkový filtr
 • díky tichému chodu 35 dBA v režimu spánku je ideální i do ložnice
 • režim spánku také vypne světla
 • funkce časovače zajistí, že je čistička v provozu jen po nezbytně nutnou dobu – 2, 4 nebo 8 hodin
 • indikátor stavu filtru upozorní na potřebu výměny
 • 4 rychlosti čistění vzduchu
 • LCD displej
 • dotykové ovládání
 • ionizátor

Doplňkové parametry

Kategorie:Čističky vzduchu
Záruka:2 roky
Příkon:max. 42 W
Rozměry š x v x h:230 x 580 x 230 mm
Hmotnost:4,73 kg
Hlučnost:35 dB na nízký stupeň, max.55 dB
Vzduchový výkon:342 m3/hod.
Ionizátor:ano
Počet rychlostí:4
HEPA filtr:ano
Uhlíkový filtr:ano
UV lampa:ne

Soubory ke stažení

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png