De'Longhi Kimbo Arabica zrnková káva (1kg)

De'Longhi Kimbo Arabica zrnková káva (1kg)

De'Longhi Kimbo Arabica zrnková káva (1kg)

De'Longhi Kimbo 100% Arabica zrnková káva (1kg)
Cena: 549 Kč
bez DPH: 490 Kč
Dostupnost: skladem 2 ks
Výrobce: DeLonghi

 

Lahodná zrnková káva De'Longhi Kimbo Arabica přináší nejkvalitnější kávová zrna z vysokohorských oblastí Střední a Jižní Ameriky. Díky perfektnímu pečení zrn je zvýrazněna sladká chuť a nechybí ani květinové pozadí, které zanechává bohaté aroma. Užijete si vynikající espresso nebo krémové cappuccino a z Vašeho domova nebo kanceláře se tak stane nejoblíbenější kavárna. Balení obsahuje 1 Kg zrnkové kávy Kimbo Arabica.

Směs 100 % kávových zrn Arabika, která naši odborníci vybírají přímo v místech jejich původu. Výsledkem je dokonalá kombinace sladkosti a příjemné nakyslosti. Aroma velmi jemně připomíná karamel a čerstvě upečený chléb.


Původ
Směs kávových zrn Arabika z Brazílie a Peru. Brazilská přírodní Arabika z regionu Santos přispívá ke sladkosti a struktuře šálku. Z Peru je do směsi přidána „promytá Arabika“: při použití tohoto dodatečného kroku zpracování v místě původu jsou kávová zrna ponechána asi 3 dny v nádržích s vodou. Fermentace ovlivní chuť kávy, která se vyznačuje větší svěžestí a výraznější kyselostí a vůní.

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png