Epilátor Rowenta Aquasoft Wet&Dry EP4930F0

Epilátor Rowenta Aquasoft Wet&Dry EP4930F0

Epilátor Rowenta Aquasoft Wet&Dry EP4930F0
Cena: 1 899 Kč
bez DPH: 1 569 Kč
Dostupnost: skladem 1 ks
Výrobce: Rowenta

Epilátor Rowenta Aquasoft Wet&Dry EP4930F0

Velmi efektivní, neuvěřitelně jemný

Pro jemnou, rychlou a snadnou epilaci bez nežádoucích vedlejších účinků! Dámský epilátor Aquasoft kombinuje vysoce efektivní eepilaci s patentovanou technologií * Anti-Irritation. Výsledkem je dokonale hladká pokožka na pohled i na dotek, a to díky novému patentovanému* materiálu epilátorové hlavy, který zajišťuje perfektní kluznost: záruka menšího podráždění pokožky. Navíc je 100% vodotěsný pro použití ve vaně nebo ve sprše, kde ochranné, uklidňující a relaxační vlastnosti vody zajišťují ještě šetrnější depilaci. *Patentován ve Francii, Belgii, Španělsku, Itálii, Portugalsku a Turecku

 

PATENTOVANÁ * TECHNOLOGIE PROTI PODRÁŽDĚNÍ PRO MIMOŘÁDNĚ ŠETRNOU EPILACI

PATENTOVANÁ * TECHNOLOGIE PROTI PODRÁŽDĚNÍ PRO MIMOŘÁDNĚ ŠETRNOU EPILACI

S patentovanou technologií proti podráždění* se rozlučte s červenými tečkami, zarostlými chloupky a pálící, zanícenou pokožkou. Nový patentovaný* materiál epilátorové hlavy lépe klouže po pokožce a vytváří menší tření na kůži a menší podráždění kůže. *Patentován ve Francii, Belgii, Španělsku, Itálii, Portugalsku a Turecku


DOKONALÁ ÚČINNOST PRO RYCHLÉ A DLOUHOTRVAJÍCÍ VÝSLEDKY

DOKONALÁ ÚČINNOST PRO RYCHLÉ A DLOUHOTRVAJÍCÍ VÝSLEDKY

Díky vysoce přesným pinzetám se širokou aktivní plochou a optimálním tlakem epilátor Aquasoft odstraňuje precizně a bez přetržení i ty nejkratší chloupky (0,5 mm), přičemž systém navádění chloupků do pinzet zajišťuje maximální účinnost jedním tahem. Jeho velká aktivní epilační plocha je navržena pro pokrytí co největší plochy pokožky pro rychlejší epilaci, což umožňuje odstranit maximální počet chloupků za kratší dobu.


DESIGN SKIN RESPECT PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ ŠETRNOST K POKOŽCE

DESIGN SKIN RESPECT PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ ŠETRNOST K POKOŽCE

Design Aquasoft Skin Respect je jemnější a ohleduplnější vůči vaší pokožce díky masážním kuličkám, které pomáhají snižovat citlivost pokožky při vytrhávání chloupků. Současně rychlost rotace Dermo Protect optimalizuje počet zásahů.


DLOUHÁ PROVOZNÍ VÝDRŽ

DLOUHÁ PROVOZNÍ VÝDRŽ

Až 40 minut použití po pouhé hodině nabíjení.


NAPROSTO KOMFORTNÍ POUŽITÍ

NAPROSTO KOMFORTNÍ POUŽITÍ

Jeho bezdrátová konstrukce zajišťuje pohodlné používání kdekoli si přejete, zatímco protiskluzové tělo poskytuje snadnější manipulaci i za mokra.


100% VODOTĚSNÝ

100% VODOTĚSNÝ

Díky technologii Wet & Dry lze epilátor Aquasoft použít pro větší pohodlí i ve vaně nebo pod sprchou. Díky svým ochranným, zklidňujícím a relaxačním vlastnostem voda snižuje tření, omezuje podráždění a začervenání i pro citlivou pokožku.


REŽIM SOFT

REŽIM SOFT

Dvě nastavení rychlosti pro dokonalé přizpůsobení vašim potřebám, včetně režimu Soft s nižší rychlostí otáčení pro ještě šetrnější epilaci citlivých oblastí.


VYSOCE HYGIENICKÝ

VYSOCE HYGIENICKÝ


Dermatologické testy ukazují, že jeho nerezová ocel má antibakteriální vlastnosti, a tím zajišťuje ještě lepší hygienu. Plus Aquasoft je 100% omyvatelný s odnímatelnou hlavou pro lepší čištění.


NÁSTAVEC NA DETAILY

NÁSTAVEC NA DETAILY

Redukuje epilační plochu a zajišťuje maximální kontakt s pokožkou pro precizní epilaci a odstranění nežádoucích chloupků na obličeji.


HOLICÍ HLAVA S NÁSTAVCEM NA OBLAST BIKIN

HOLICÍ HLAVA S NÁSTAVCEM NA OBLAST BIKIN

Epilátor, holicí strojek a zastřihovač - Aquasoft představuje 3 zařízení v 1. Holicí hlava poskytuje přesné oholení všech částí těla, zatímco bikinový hřeben zastřihne chloupky na 3 mm pro osobní styl vaší bikinové linie.


NÁSTAVEC NA CITLIVÉ PARTIE

NÁSTAVEC NA CITLIVÉ PARTIE

Je navržen tak, aby byla redukována epilační plocha a aby nástavec těsně přiléhal k pokožce a zajišťoval účinné, precizní a jemnější odstraňování chloupků v citlivých a zakřivených zónách.


10 let opravitelnosti

Opravitelnost 10 let

Kdykoliv, během 10 let od výroby tohoto produktu, Vám zajistíme náhradní díl nebo zařídíme opravu.


 

Specifikace

Depilace nemusí být fuška - ani nemusí dráždit vaši pokožku! Patentovaná technologie* Anti-Irritation zajišťuje jemnější a pohodlnější epilaci díky exkluzivnímu materiálu epilátorové hlavy, který omezuje tření na kůži.Kromě toho je tady možnost nastavení Soft, které nabízí nižší rychlost rotace pro velmi jemnou epilaci. Díky ergonomickému designu dámský epilátor Aquasoft odstraňuje dokonce i nejkratší chloupky (0,5 mm) rychle, snadno a přesně - bez poškození - pro optimální účinnost v jednom tahu. Je 100% vodotěsný, a tedy ideální pro použití ve vaně nebo ve sprše, čímž díky uklidňujícím vlastnostem vody zajišťuje neuvěřitelně jemnou pokožku . Jeho Skin Respect design zahrnuje masážní kuličky, které pomáhají snižovat citlivost pokožky a rychlost dermo rotace pro optimalizaci počtu zásahů. Produkt doplňuje holicí hlava a nástavec pro oblast bikin - tři v jednom! Zahrnuje také přesné nástavce a nástavce pro citlivé úartie těla. S Aquasoftem získáte sebedůvěru z dokonalé a krásné pokožky. *Patentován ve Francii, Belgii, Španělsku, Itálii, Portugalsku a Turecku

Technické parametry

Typ holicího strojku: epilátor
 
Počet rychlostí: 2
 
Počet pinzet: 24 ks
 
Zastřihování
 
Použití a údržba: voděodolný
  
Zdroj energie: aku (Li-ion)
 
Doba provozu: 40 min
 
Doba nabíjení: 1 hod.
Výměnné nástavce: holící hlava, nástavec pro citlivé partie
 
Systém nadzvedávání chloupků: ano
 
Masážní systém: ano
 
Typ epilátoru: pinzetové

Rozměry produktu

Šířka: 6.1 cm
 
Výška: 4 cm
 
Hloubka: 13.7 cm
 
Hmotnost: 0.405 kg

Rozměry balíku

Šířka: 11.9 cm
 
Výška: 7 cm
 
Hloubka: 23 cm
 
Hmotnost: 0.41 kg

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png