EZIDRI KRÁJEČ A LOUPAČ JABLEK

EZIDRI KRÁJEČ A LOUPAČ JABLEK

EZIDRI KRÁJEČ A LOUPAČ JABLEK
Cena: 790 Kč
bez DPH: 653 Kč
Dostupnost: Běžně skladem do 10-14 dní
Výrobce: Ezidri

 

Nepostradatelná mašinka pro Vaši kuchyni. Malá rozměry, ale velká výkonem. Snadno najednou nakrájí jablka, vykrojí z nich jádřinec a jako bonus je umí i dokonale oloupat.

Detailní popis produktu

Kráječ a loupač jablek je určen ke krájení čerstvých jablek nebo tvrdších hrušek na spirálu. Zároveň tento geniální pomocník vykrojí jádřinec a jablko zároveň oloupe (tuto funkci však můžete jednoduše vypnout). Překrojením spirály jsou jablka připravena k dalšímu zpracování.

Všestranné využití

Stejnoměrně nakrájené plátky (tloušťka asi 5 mm) lze použít do koláčů, ovocných salátů a jsou ideální pro sušení na sušičkách EziDri. Kráječ se přichytí na jakýkoliv dostatečně hladký a pevný povrch gumovou přísavkou, takže se během používání ani nehne.

Otravná práce zábavou

Krájení a loupání jablek může být s tímto kráječem i zábava. Kráječ vám ušetří drahocenný čas a čistota oloupání vás překvapí, s obyčejným nožem takové těžko dosáhnete.

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png