Food & Hydrate 3v1 termobox Trebonn

Food & Hydrate 3v1 termobox Trebonn

Food & Hydrate 3v1 termobox Trebonn
Cena: 1 199 Kč
bez DPH: 991 Kč
Dostupnost: skladem 2 ks
Výrobce: Trebonn

Food & Hydrate 3v1 termobox Trebonn

Praktický termobox 3v1 v podobě láhve udrží vaše nápoje při požadované teplotě, ať už zrovna vyrážíte kamkoliv. Láhev na nápoje je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a disponuje vakuovou izolací. Její objem činí 450 ml. Součástí řešení jsou dále dvě praktické krabičky na pokrmy o objemu 170 ml a 320 ml. Obě tyto vzduchotěsné krabičky s ventilovými víky je možné bez obav umístit do mikrovlnné trouby i myčky nádobí.

Detailní popis produktu

Váš ideální společník na cesty

Snídaně – svačina – oběd? Food&Hydrate je praktický kdekoli -  studené nebo horké, vždy zdravé, odolné a praktické v rychle se měnícím světě. To je termobox 3v1 od italské společnosti Trebonn. Jídlo a pití v jednom kompaktním a praktickém termoboxu s moderním designem.

Vezměte si s sebou horký nebo studený nápoj

Lahev na nápoje je vybavena vakuovou izolací a dokáže udržet stejnou teplotu, jako měly nápoje při jejich nalévání. Horké nápoje vydrží teplé až po dobu 12 hodin, studené nápoje vás poté osvěží až po dobu 24 hodin.

Vakuová technologie s dvojitou stěnou udržuje po uvedenou dobu požadovanou teplotu konstantní, zatímco vnější strana je vždy chráněna na dotek, bez vlhkosti a kondenzace.

Láhev je vybavena praktickou zátkou, která je příjemná na dotyk a zároveň perfektně izoluje nápoj uvnitř.

V krabičce si můžete jídlo rovnou ohřát

Druhá část termoboxu - to je sada vzduchotěsných boxů s ventilovými víky. Jsou vyrobeny z polypropylenu, BPA free, což potvrzuje i označení na dně. Krabičky můžete bez obav umístit do mikrovlnné trouby. Připravené pokrmy si proto můžete snadno ohřát, aniž byste je museli nejprve servírovat na talíř.

Boxy pak jednoduše umyjete v myčce na nádobí.

Kompaktní a ergonomické

Food&Hydrate je praktický pomocník kamkoliv - na cesty, do práce či dětem do školy. Díky rozměrům ušetříte místo a o jídlo i pítí máte postaráno. 

Minimální prostor, maximální kapacita.


Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky a termokonvice
Záruka: 2 roky
Materiál lahve: nerezová ocel
Objem nádoby 1: 450 ml
Objem nádoby 2: 170 ml
Objem nádoby 3: 320 ml
Materiál boxu: polypropylen (BPA free)

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png