Identifikace přístroje

Po prohlédnutí našeho e-shopu, jste jistě zjistili, že máme veliký sortiment náhradních dílů, pro všechny možné spotřebiče. Zajisté Vás napadla otázka, jak poznat, který spotřebič je ten Váš a objednat si následovně správný náhradní díl. Pokuď se chcete vyhnout zbytečnému vrácení/výměně zboží, přečtěte si prosím následující návod.

Tento článek platí pro značky KrupsLagostinaMoulinexRowentaTefalWMF.

Pokuď chcete zjistit jak identifikovat pračku, myčku, chladničku a další velké spotřebiče, přejděte prosím do sekce  Pozáruční opravy

Hledání štítku

Nejdříve je potřeba nalézt štítek spotřebiče. Tento štítek naleznete zpravidla nalepený, v případě mixérů a menších spotřebičů vyrytý, na motorové jednotce spotřebiče.
Hledat ho můžete například za/pod nádobkou (na prach, na vodu,..), ze spodu spotřebiče, pod nástavci,..

Identifikace údajů na štítku

REF (Referenční číslo) - toto číslo určuje co za spotřebič máte doma.
První dvě písmena určují jestli je to kávovar nebo mixér a zbylé čísla určují různé typy a modely. Někdy jsou potřeba i údaje za lomítkem, které určuji různé šarže, kde se díly také můžou lišit. Více naleznete u jednotlivých kategorií na našem e-shopu, kde už bude napsáno, které informace u daného výrobku potřebujeme.

Poslední čtyři čísla určují rok výroby. To může být také u některých spotřebičů potřeba pro výběr správného náhradního dílu. Číslům můžete rozumět takto - TTRR (V Angličtině WWYY) TÝDEN,TÝDEN,ROK,ROK. Například 1019 bude desátý týden 2019.

Děkujeme za přečtění článku a přejeme Vám snadný výběr zboží. Pokuď Vám přesto něco není jasné nebo potřebujete poradit, neváhejte a kontaktujte nás :) Né nadarmo se říká dvakrát měř a jednou řež.

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png