Láhev pro bubliq - černá matná

Láhev pro bubliq - černá matná

Láhev pro bubliq - černá matná

Láhev pro bubliq
Cena: 290 Kč
bez DPH: 240 Kč
Dostupnost: skladem 2 ks
Výrobce: Bubliq

Láhev pro bubliq

Potřebujete náhradní láhev pro váš výrobník sody Bubliq? Do láhve nalijete až 800ml vašeho nejoblíbenějšího nápoje a lehce kdykoliv uskladníte v lednici. Láhev je vyrobena ze 100% čistého plastu bez BPA a ftalátů. Víčko je součástí balení. Láhev je laděna do moderní měděné nebo černé barvy.

Detailní popis produktu

Náhradní láhev vychladí nápoje předem

Objem láhve 800ml je ideální do lednice. Jelikož vychlazené tekutiny lépe tvoří bublinky, doporučujeme vychlazení nápojů před výrobou sody. Náhradní láhev je dobré mít pro tyto účely.

Dlouhodobé využití

Stejnou láhev můžete používat celé 3 roky. Poté ji doporučujeme vyměnit, jelikož ji skončí trvanlivost. Datum spotřeby si poznamenejte do návodu a budete mít přehled. Doporučujeme výměnu láhve kdykoliv už bude vybledlá, prasklá nebo zdeformovaná.

Čištění

Láhev můžete čistit jednoduše vhodným čistícím přípravkem na nádobí a vlažnou vodou. Na důkladnější čištění použijte kartáč na láhve. Láhev nevystavujte teplotám pod +4°C a nad +40°C. Láhev nelze mýt v myčce!

Doplňkové parametry

Kategorie:Výrobníky sody
Záruka:2 roky
Materiál::PET, 100 % bez BPA
Objem::800 ml
Rozměry s víkem - výška::37,2 cm
Rozměry s víkem - Ø::6,8 cm

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png