Multifunkční kuchyňská obracečka Stingray BBQ TNK černá – 7v1

Multifunkční kuchyňská obracečka Stingray BBQ TNK černá – 7v1

Multifunkční kuchyňská obracečka Stingray BBQ TNK černá – 7v1
Cena: 595 Kč
bez DPH: 492 Kč
Dostupnost: skladem 2 ks
Výrobce: TNK

Multifunkční kuchyňská obracečka Stingray BBQ TNK černá – 7v1

S multifunkčním nástrojem obracečkou Stingray BBQ 7v1 jednoduše naberete hamburger obracečkou (1), otočíte steak z tuňáka kleštěmi (2) uchopíte klobásu ozubenými kleštěmi (3), napíchnete kus zeleniny vidlicí (4) a jemně ji stáhnete z vidlice s pomocí uvolňovacího systému (5). Pokud je něco na vidlici, uvolňovací systém se aktivuje jemným stisknutím. Stingray BBQ obracečka dokáže s citem napíchnout jídlo na vidlici, aniž by nebylo odmrštěno a neskončilo mimo talíř. Zaoblená spodní část obracečky zajistí, že nástroj položený na stůl zůstane v pozici (6), kdy pod sebou nezanechá skvrny.

Detailní popis produktu

7v1

Tohle vše zvládnete jednou rukou a druhá vám zůstane volná pro talíř nebo nápoj. Abyste ani pro otevření lahve nemuseli pustit obracečku Stingray BBQ z ruky, do rukojeti jsme přidali i otvírák na lahve (7).

Po grilování vložte multifunkční obracečku do myčky, uzamkněte a uskladněte.

Všestranný pomocník při grilování

Multifunkční obracečka Stingray BBQ 7v1 je navržena jako váš pomocník při grilování. Pro použití na pánvi máme pro vás v nabídce kuchyňskou verzi. Stingray BBQ 7v1 je vyrobena z nerezové oceli. Pro lepší úchop je navíc vybavena praktickými gumovými madly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obracečky
Záruka: 2 roky
Materiál: nerezová ocel/Nylon
Rozměry (d x š x v): 41,5 x 8 x 5 cm
Hmotnost (g): 375

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png