Odšťavňovač VitaJuicer S1 - krémová

Doprava zdarma 3 roky záruky
Odšťavňovač VitaJuicer S1 - krémová

Odšťavňovač VitaJuicer S1 - krémová

Odšťavňovač VitaJuicer S1 - krémová
Cena: 10 890 Kč
bez DPH: 9 000 Kč
Dostupnost: skladem 1 ks
Výrobce: Novis

Odšťavňovač VitaJuicer S1 - krémová

Multifunkční odšťavňovač VitaJuicer S1 švýcarské firmy Novis dokáže z ovoce a zeleniny vymáčknout vše. Během chvíle připraví šťávy, smoothie či vylisuje citrusy. Špičkové provedení z nerezové oceli, mnoho barevných variant, patentované technologie, jednoduché ovládání.

Detailní popis produktu

Patříte mezi milovníky čerstvých ovocných či zeleninový džusů? Pochutnáte si rádi na ranním freshi, nebo si s sebou do práce často berete smoothie? V tom případě v kuchyni rozhodně oceníte odšťavňovač Novis VitaJuicer S1, který v sobě spojuje hned čtyři funkce.

Tento kuchyňský spotřebič byl navržen ve Švýcarsku firmou Novis a perfektně splní vaše představy o kvalitním pomocníkovi. Vyniká špičkovým zpracováním z nerezové oceli, širokou paletou barevného provedení, promyšlenými funkcemi a inovativními technologiemi, které z něj dělají výkonný a moderní přístroj. Jeho základem je motor švýcarské výroby, jehož vysoká kvalita nám umožňuje poskytovat na něj desetiletou záruku.

Čtyři funkce v jednom

Díky čtyřem různým nástavcům lze během okamžiku připravit skvělou ovocnou šťávu, husté zeleninové či ovocné smoothie, nebo vylisovat citrusovou šťávu. Patentovaná technologie VitaTec dokáže v odstředivce dokonale rozmělnit vlákninu a výsledkem jsou výrazně chutnější džusy bohatší na živiny.

Více džusu, více vitamínů a méně odpadu

VitaJuicer S1 dostane z ovoce a zeleniny opravdu vše. Podle studie Swiss Vitamine Institute dokáže VitaJuicer ve srovnání s přístroji využívajícími technologii slow juice vyprodukovat o 12 % více šťávy a zachová až o 56 % více vitamínů; zároveň dokáže omezit odpad až o 38 %.

Špičkové technologie a snadná obsluha

Další použitou patentovanou technologií je DropHold, která zabraňuje vytékání a odkapávání šťávy z přístroje. Velmi praktické, jednoduché a hlavně účinné. Pro extrakci citrusové šťávy je využíván CitroMax - patentovaný kónický tvar lisu, jenž zajistí výrazně efektivnější využití ovocných nutrientů.

Přístroj je možno rozebrat a části přicházející do styku se surovinami lze mýt v myčce nádobí

VitaJuicer S1 je vybaven extra širokým vstupním otvorem, což výrazně zpříjemňuje přípravu nápojů. Přístroj se ovládá jediným tlačítkem - rychlost otáček si následně VitaJuicer automaticky upraví podle použitého nástavce a konzistence surovin.

Barevné provedení

Kryt motoru je vyroben z mimořádně kvalitní nerezové oceli a lakován prémiovými laky v široké paletě odstínů. V nabídce jsou výrazné a živé barvy, které osvěží každou kuchyň, stejně jako decentní barevná provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odšťavnovače
Záruka: 3 roky
Záruka na motor: 10 let
Příkon: 2200 - 2400 W
Hmotnost: 6,8 kg
Rozměry: 220 x 230 x 430 mm
Počet otáček: až 2000 / min.

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png