Pomalý hrnec Crockpot 3,5 l SCV400RD

Pomalý hrnec Crockpot 3,5 l SCV400RD

Pomalý hrnec Crockpot 3,5 l SCV400RD
Cena: 1 390 Kč
bez DPH: 1 149 Kč
Dostupnost: skladem 1 ks
Výrobce: Crockpot

Pusťte se do jednoduššího způsobu vaření a pořiďte si pomalý hrnec, který většinu práce odvede za vás. Pyšní se objemem 3,5 litrů a připravíte v něm oběd pro dvou až tříčlennou rodinu.

Detailní popis produktu

Pomalý hrnec se stane vaším nepostradatelným pomocníkem v kuchyni. Díky dlouhému a pomalému vaření jídla získávají výraznější chuť, a to při použití minimálního množství koření a soli. Navíc není potřeba žádný tuk, a proto jsou připravované pokrmy mnohem zdravější.

Pomalý hrnec oceníte v případě, že držíte dietu, nebo se zkrátka jen zajímáte o zdravý životní styl.

Univerzální nádoba vhodná i na skladování

Přístroj se skládá ze tří hlavních částí - základní jednotky s topením, keramické nádoby a skleněné poklice. Nádobu lze přitom využít i pro závěrečné pečení v klasické troubě a umístit ji lze i do mikrovlnné trouby. Uložit ji můžete bezpečně i do chladničky a uchovávat v ní pokrmy na později.

Vyberte si ze 3 režimů

Pro obsluhu přístroje slouží manuální ovládání, s jehož pomocí si zvolíte požadovanou délku vaření. Nechybí zde přitom ani možnost pouhého ohřívání.

Keramickou nádobu lze mýt v myčce nádobí

Údržba jednotlivých částí je opravdu snadná. Základní jednotku můžete otřít vlhkou utěrkou. Keramickou nádobu s poklicí lze mýt buď klasickým způsobem, nebo je umístit do myčky nádobí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomalé hrnce
Záruka: 2 roky
Počet porcí jídla: 4
Objem: 3,5 l
Časovač: ne
Přepínač výkonu: 2 vaření + udržování teploty
Materiál nádoby / poklice: kamenina / sklo
Varná nádoba na sporák: ne
Varná nádoba / poklice do trouby: ano / ne
Příkon: max. 210 W
Rozměry š x v x h: 360 x 250 x 235 mm
Hmotnost: 3,75 kg
Barva: červená

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png