Pomalý hrnec CrockPot 3,5l houba/chrom CSC060X

Doprava zdarma
Pomalý hrnec CrockPot 3,5l houba/chrom CSC060X

Pomalý hrnec CrockPot 3,5l houba/chrom CSC060X

Pomalý hrnec CrockPot 3,5l houba/chrom CSC060X
Cena: 1 950 Kč
bez DPH: 1 612 Kč
Dostupnost: skladem 1 ks
Výrobce: Crockpot

 

Detailní popis produktu

Další z řady pomalých hrnců značky CrockPot je vyveden v elegantní kombinaci "houbové" a chromové barvy. Ve spojení s dokonalou funkčností pomalého vaření a digitálním ovládáním tak tento 3,5litrový hrnec představuje ideálního pomocníka do každé kuchyně.

Hrnec po rodinu, pár i jednotlivce

V hrnci s objemem 3,5 litru dokážete připravit oběd či večeři až pro čtyřčlennou rodinu, skvělou volbou je však samozřejmě i pro páry nebo jednotlivce. Případné přebytky snadno uskladníte a to klidně i přímo v keramické nádobě pomalého hrnce. Tu lze navíc při přípravě pokrmů či ohřívání používat i v klasické nebo mikrovlnné troubě.

Digitální ovládání

Režim vaření lze nastavit jednoduše pomocí několika tlačítek; nemusíte se bát, zvládne to opravdu každý. V nabídce jsou dva stupně vaření lišící se délkou a intenzitou přípravy a také speciální režim pro udržování teploty či ohřev pokrmů. Délku vaření lze také nastavit individuálně (v rozmezí 30 min. až 20 hodin). Na digitálním displeji pak během přípravy vidíte odpočet času k dokončení vaření, po němž se hrnec automaticky přepne do režimu „udržuj teplé“.

Praktický pomocník

Pomalý hrnec CSC060X disponuje odklápěcí skleněnou poklicí, takže při přípravě jídla není potřeba s ní složitě manipulovat a stačí ji jen odklopit. Z uchycení však lze samozřejmě jednoduše vyjmout, což usnadňuje údržbu. Ta je u pomalého hrnce CrockPot velmi jednoduchá – samotnou nádobu i poklici lze bez obav mýt v myčce nádobí.

Pomalý hrnec dokáže ušetřit spoustu času a navíc díky speciálnímu režimu vaření při nízké teplotě docílíte skvělých chuťových vlastností vašich pokrmů. Tento digitální pomocník nezklame v žádné kuchyni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomalé hrnce
Záruka: 2 roky
Počet porcí jídla: 4
Objem: 3,5 l
Časovač: ano
Přepínač výkonu: 2 stupně + udržuj teplé
Materiál nádoby / poklice: kamenina / sklo
Varná nádoba na sporák: ne
Varná nádoba / poklice do trouby: ano / ne
Příkon: max. 210 W
Rozměry š x v x h: 323 x 327 x 275 mm
Hmotnost: 3,5 kg
Barva: houbová / chrom

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png