Pomalý hrnec CrockPot 7,5 l CSC063X

Akce Doprava zdarma Sleva 400 Kč s kódem: AKCE
Pomalý hrnec CrockPot 7,5 l CSC063X

Pomalý hrnec CrockPot 7,5 l CSC063X

Pomalý hrnec CrockPot 7,5 l CSC063X
Cena: 2 990 Kč
bez DPH: 2 471 Kč
Dostupnost: skladem 2 ks
Výrobce: Crockpot

Pomalý hrnec CrockPot 7,5 l CSC063X

Pomalý hrnec CrockPot CSC063X je ojedinělý svým velkým objemem 7,5 litru. Díky němu jednoduše připravíte skvělé jídlo až pro deset strávníků najednou. Bez špinavého nádobí a zbytečné námahy. Vaření zpříjemní digitální časovač, který po vypršení libovolně nastavené doby vaření přepne hrnec do režimu "udržuj teplé".

Detailní popis produktu

Největší z široké řady pomalých hrnců značky CrockPot nalezne využití zejména ve větších rodinách, neboť jídlo v něm připravené nasytí až deset hladových strávníků.

Hrnec (nejen) do velké rodiny

Objem 7,5 litru je mezi pomalými hrnci unikátní. Příprava oběda pro početnou nedělní návštěvu je tak díky němu hračkou. V hrnci CSC063X dokážete připravit až deset porcí, a to bez větší námahy a hory špinavého nádobí. Jídlo v pomalém hrnci je po celou dobu vaření připravováno pod bodem varu, díky tomu skvěle chutná a i po případných přebytcích se jen zapráší. Hrnec tak najde využití i při běžném vaření, kdy zbytky lze uskladnit v ledničce, zamrazit či zavakuovat pro pozdější použití.

Digitální ovládání

Režim vaření lze jednoduše ovládat pomocí několika tlačítek. Dva stupně vaření (High a Low) se liší délkou a intenzitou přípravy; v nabídce je také speciální režim pro ohřev pokrmů či udržování teploty jídla. Délku vaření lze také nastavit individuálně (v rozmezí 30 min. až 20 hodin). Na digitálním displeji pak během přípravy vidíte odpočet času k dokončení vaření, po němž se hrnec automaticky přepne do režimu „udržuj teplé“.

Praktický pomocník

Vnitřní keramickou nádobu lze bez obav vložit do trouby například pro krátké zapečení, stejně tak ji lze umývat v myčce, podobně jako skleněnou poklici. Pro případné rychlé ohřátí je nádobu možno vložit i do mikrovlnné trouby a samozřejmě je možno ji uložit do chladničky.

Pomalý hrnec dokáže ušetřit spoustu času a navíc díky speciálnímu režimu vaření při nízké teplotě docílíte skvělých chuťových vlastností vašich pokrmů. Tento "obr" mezi pomalými hrnci vás nenechá na holičkách ani při velkých rodinných oslavách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomalé hrnce
Záruka: 2 roky
Počet porcí jídla: 10
Objem: 7,5 l
Časovač: ano
Přepínač výkonu: 2 stupně + udržuj teplé
Materiál nádoby / poklice: keramika / sklo
Varná nádoba na sporák: ne
Varná nádoba / poklice do trouby: ano / ano
Příkon: 320 W
Hmotnost: 6,8 kg
Barva: nerez + černá

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png