Sendvičovač Breville VST071X

Sendvičovač Breville VST071X

Sendvičovač Breville VST071X
Cena: 1 850 Kč
bez DPH: 1 529 Kč
Dostupnost: skladem 3 ks
Výrobce: Breville

Sendvičovač Breville VST071X

Díky sendvičovači Breville DuraCeramic můžete během několika okamžiků připravit chutné a výživné jídlo. Variabilní nastavení nastavení teploty vám umožní změnit topný výkon během přípravy různých typů jídel. Pomocí víceúrovňového závěsu víka sendvičovače můžete upravit polohu horního topného panelu.

Detailní popis produktu

Příprava toastových sendvičů je se sendvičovačem Breville snadná a příjemná. Design tohoto přístroje, tak typický pro značku Breville, nezklame v žádné stylově zařízené kuchyni.

Moderní nepřilnavý povrch

Sendvičovač Breville kombinuje elegantní vzhled se skvělou funkčností. Je vybaven nejmodernějším nepřilnavým povlakem DuraCeramic, který je odolnější proti poškrábání a čtyřikrát trvanlivější než běžné nepřilnavé povrchy. Tento keramický povrch také díky kvalitnějšímu přenosu tepla zkracuje dobu přípravy až o 20% a samozřejmě je zcela bezpečný – neobsahuje žádné škodlivé látky jako PTFE nebo PFOA.

Praktická údržba

Díky povrchu DuraCeramic se sendvičovač Breville také snadno čistí a udržuje. Plotýnky jsou jednoduše odnímatelné a bez problémů omyvatelné. Určitě oceníte i praktický úložný prostor pro napájecí kabel a majitelé zejména menších kuchyní i možnost skladování nastojato pro úsporu místa.

Volby nastavení teploty

Variabilní regulátor teploty umožňuje měnit výkon podle typu připravovaného pokrmu. Nízký teplotní výkon je ideální pro vaření pokrmů s obsahem cukru (např. cukroví či croissantů). Vysoký teplotní výkon se doporučuje pro chleby a veky panini. Světelné diody pak přesně indikují, kdy je přístroj nahřátý na ideální teplotu a můžete začít s pečením.

Pohyblivý pant horní desky

Pomocí pohyblivého pantu lze posunovat horní plotýnku. To vám umožní sendvičovač nastavit tak, aby horní plotýnka nepřišla během pečení do kontaktu s pokrmem umístěným na spodní plotýnce. Horní plotýnku můžete posunout do 3 různých poloh v závislosti na tloušťce pečeného pokrmu a v závislosti na požadované vzdálenosti pokrmu od plotýnky.

Teplé sendviče jsou dílem pár okamžiků a díky osobitému designu vám sendvičovač Breville v kuchyni rozhodně ostudu neudělá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sendvičovače
Záruka: 2 roky
Příkon: 1000 W
Hmotnost: 2,6 kg
Barva: šedá, nerez
Rozměry: 275 x 100 x 230 mm

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png