Tefal Comfort nůž 20 cm K2213414

Tefal Comfort nůž 20 cm K2213414

Tefal Comfort nůž 20 cm K2213414
Cena: 460 Kč
bez DPH: 380 Kč
Dostupnost: skladem 1 ks
Výrobce: Tefal

Tefal Comfort nůž 20 cm K2213414

NEJLEPŠÍ ZÁKLADNÍ TYP NOŽE S MAXIMÁLNÍM KOMFORTEM PŘI POUŽITÍ

Vysoce kvalitní čepel z nerezové oceli, ergonomická rukojeť z pevného ABS materiálu s měkkou přední částí, nerez/černá. Skvělý pro krájení, řezání na plátky a sekání velkých kusů masa a zeleniny. Robustní a stabilní!
 
KOMFORTNÍ ZÓNA

KOMFORTNÍ ZÓNA

Nože Tefal Comfort mají ergonomickou rukojeť s na dotek měkkým materiálem v nejcitlivější oblasti, díky čemuž je zajištěno optimální pohodlí při používání.


KRYT OSTŘÍ

KRYT OSTŘÍ

Pro bezpečné použití a snadné uskladnění.


KOMPLETNÍ ŘADA VÝROBKŮ PRO PERFEKTNÍ KRÁJENÍ

KOMPLETNÍ ŘADA VÝROBKŮ PRO PERFEKTNÍ KRÁJENÍ

Každý nůž je navržen pro specifický účel použití, včetně specifického materiálu a tvaru.


 

Specifikace

Nože Essential Comfort: vynikající sada nožů nejen pro začátečníky!

S řadou nožů Essential Comfort objevíte kompletní sortiment nožů a příslušenství s na dotyk měkkými ergonomickými rukojeťmi pro optimální pohodlí a kontrolu. Ostří z vysoce kvalitní nerezové oceli zajišťují skvělou kvalitu krájení a odolnost. Keramická ostří nabízejí výjimečnou přesnost. Bezpečnostní kryty ostří chrání ostří každého tvaru pro garantovanou bezpečnost a snadné uskladnění.  14 výrobků pro vysokou kvalitu krájení: Loupací nůž 9 cm (dostupný v provedení z keramické a nerezové oceli) -  Užitkový nůž 12 cm (dostupný v provedení z keramické a nerezové oceli) -  Kuchařský nůž 15 cm (dostupný v provedení z keramické a nerezové oceli) - Kuchařský nůž 20 cm -  Nůž na chleba 20 cm -  Vykrajovací nůž 20 cm -  Santoku 12 cm (dostupný v provedení z keramické a nerezové oceli) -  4 nože na steaky -  Nůž na sýr -  Kuchyňské nůžky      
 
Doplňkové příslušenství: dřevěné kuchyňské prkénko s odnímatelným zásobníkem, plastový poklop s drážkou na zachycení šťávy velikosti XL, dřevěný blok pro uchovávání nožů.

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png